Frigorifer-banak fresues

Shitet nga: SELO 07 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet frigorifer-banak freskues 2m ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim