Farmaci dhe Zyre inxhinjerie

Shitet nga: Rojet Qose 30 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION:Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet dyqan aktualisht i Dhene me qera si farmaci dhe zyre me 500€ ne muaj, i rikonstrutuar ne menyre bashkohore,ambjenti ndodhet te Mozaiku i tirane perbadh me inxhinjerin e ndertimit brenda unazes te vogel per me shum kontaktoni me nr e tel cmimi per meter katror 2000€ 71m2 dhe me verand para dhe mbrapa te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim