Dyqani prej 40m2 ne Tirane SUPER OKAZION

Shitet nga: astrit 13 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqani40m2 \certifikate pronsie\ pallati i ri kati pare buze rruge ndrrim i mundshem me nje hyrje 1+1ose2+1 ne unaze te re+diferencen
adresa rr.naim frasheri afer mozaikut te tiranes ngjitur me bar unon.
SHITET OKAZION 75000euro

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim