Dyqane dhe bodum gjysemdyqan ne Gjakove Kosove

Shitet nga: albert morina 28 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ne GJAKOVE ne rrugen TIVARI te garazhi i autobusave ne rrugen kryesore shesim dyqanet prej 100-200-430m. Dyqanet posedojne leje ndrtimi bartja ne pronsi bahet brenda dite,jane te reja,kan parking para mund te qfrytezohen per depo,pra maunja afrohet gjer te dyqani pa problem.qmimi 750e. Njiherit bajim edhe ndrim me ndonji banese,plac ndertimi ne Gjakove Prishtine Tirane Dures,Shengjin,Vlore Dyqanet aktualisht jan te leshuara me qera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim