Dyqan

Shitet nga: Xhimi 14 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
E bere gati per dyqan.Punuar me panele sandwic,vetrata alumini.Dere e blinduar.mundesi nderrimi me makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim