Dyqan/zyra me qera/shitet nderrohet te rruga e k..

Shitet nga: Dyqan 29 Nën 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera te rruga kavajes mbas kishes katolike, dyqan me 52m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti eshte me 3 fazor brenda ka funksionuar si furr buke,punishte dhe e fundit lloto sport shum komode per zyra etj..per me shume inf tel 0698228839 jepet qera 250 mij lek i padiskutushem... nderrohet dhe me hyrje apartament ,,,,shitet 1250 euro metri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim