Dyqan restorant piceri

Shitet nga: Kristo 14 Tet 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKZION
Shitet dyqan 100 mk
Areduar per Bar Restorant Piceri
Tek nenkalimi per tek kodra e diellit prane k. Botanik
Vetemm 1000 euro metri katror.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim