Dyqan prej 96 m2 ne Tirane

Shitet nga: erpo 01 Qer 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan perballe maternitetit te ri,ne rrugen kryesore. sip 96 m2. E hipotekuar.Vend i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.. Totali 135.000-euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim