Dyqan prej 80m2 ne Tirane

Shitet nga: Renis 18 Dhj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan perballe taivanit kati i dyte shkalle edhe nga rruga me siperfaqe 80m.
aktualisht eshte me qera si restorant.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim