Dyqan prej 72m2 ne Tiranë

Shitet nga: Eri 20 Maj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Rr. "Muhamet Gjollesha" perballe Kompleksit Dajti, dyqan 72 m² me punime bashkekohore, hyrje nga te dyja krahet, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. (Aktualisht me qera 700 €), shitet, 3500 Euro/m2, kontaktoni: 0692137353 dhe 0665775134.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim