Dyqan prej 61m2 ne Tirane

Shitet nga: enio 08 Maj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
dyqani eshte 61 m3 ndodhet ne rrugen 5 maj
Cmimi 600E m3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim