Dyqan prej 60m2 ne Tirane

Shitet nga: visi 08 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Tek 21-dhjetori mbrapa shkolles S.Gabrani perball I.Q.T,tek kopeshti 50m nga rruga kryesore rr Kavajes,shitet 1+1+dyqan kati pare me oborr perpara i ber me konstruksion metalik mund te bashkohen dhe per nje ambient me te madh etj....

cmimi 75.000 euro

cel 0676019696
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim