Dyqan prej 60 m2 ne Tirane ke fresku

Shitet nga: endrit 12 Qer 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan ke fresku 60m2 nderrohet dhe me foristrad + diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim