Dyqan prej 54m2 ne Tirane

Shitet nga: nxh shpk 02 Dhj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion per pak dit shitet dyqani
54m te fresku me hipotek 28000euro
i disk mundesi ndrim me foristrad 2010
e lart cmim deri 17000euro
cel 0674865441 0692399684
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim