Dyqan prej 47m2 ne Tirane

Shitet nga: Dyqan 05 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes dyqan 47 m2 zona misto mame tirane cmimi mjaft okazion te interesuarit te tel 0697290544 flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim