Dyqan prej 47m2 ne Tirane

Shitet nga: genti 07 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokal 47m2 shitet dhe nderrohet i pa hipotekuar ne zonen misto mame okazion.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim