Dyqan prej 47 m2 ne Tirane

Shitet nga: Dyqan. 19 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes ose kembej me marreveshje dyqan 47m2 ne pallat te sapo ndertuar cmimi okazion 800 m tirane zona misto mame te int kont 069 72 90 544 flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim