Dyqan prej 45 m2 ne Tirane

Shitet nga: Genti 08 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne rrugen Irfan Tomnini tek ish-Drejtoria e Targave dhe Patentave ne Tirane.Dyqani eshte i pajisur me te gjitha kushtet normale per aktivitet ekonomik.Dyqani eshte 45 m2 dhe i pajisur me dokumenta.per hollesi mund te flasim ne telefon ose te shkruani ne adrese e-mail.CMIMI I NEGOCIUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim