Dyqan prej 40 m2 ne Tirane

Shitet nga: astrit 13 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqani 40m2 me letra certifiate pronsie ndrrim imundshem me nje hyrje 1+1ose2+1 ne unaze te re
rruga naim frsheri afer mozaikut tiranes ngjitur me bar unon shitet 80000euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim