Dyqan prej 40 m2 ne Tirane

Shitet nga: astrit 14 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Zona/Rruga : rr.naim frasheri afer sigurimeve shoqeroreshitet dyqani kati i pare buze rruge i pershtatshem per cdo lloj bisnesi pallati i ri zona eshte mjaft e populluar dhe ka levizje gjate gjithe dites aktualisht bisnes me qera afatgjate cmimi zones 2500eurom2 aspirim kondiconjer me hipoteke ka qene gjithenje me qera afatgjata rr.naim frasheri ngjitur me bar unon mundesi ndrrimi me nje hyrje 2+1ose1+1 ne unaze te re +diferencen shitet OKAZION 75.000EUROCel. : 0694323154
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim