Dyqan prej 40 m2 ne Tirane

Shitet nga: astrit 07 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan 40m2 me hipoteke\certifikate pronsie\
rruga naim frasheri nr1pallati i ri buze rruges kati 1
afer mozaikut te tiranes ngjitur te bar uno..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim