Dyqan prej 40 m2 ne Tirane

Shitet nga: astrit 19 Krr 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan40m2 kati i pare buze rruges naim frasheri
ndrrim i mundshem me nje hyrje 1+1ose2+1 ne unaze te re +diferencen
adresa.rruga naim frasheri afer mozaikut te tiranes ish vefa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim