Dyqan prej 40 m2 ne Tirane

Shitet nga: Olsi 18 Qer 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Dyqan 40 m2 me HIPOTEKE TE RREGULLT ,tek komuna e parisit,
me cmim super Okazion

0685324623
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim