Dyqan prej 37m2 ne Tirane

Shitet nga: Ajet 20 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 37m2 tek kompleksi "Garden City" përballë Casa Italia.Dyqani është i rregulluar me gipse,i lyer dhe grrilën e rregullt.Cmimi është i diskutueshëm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim