Dyqan prej 36m2 ne Tiranë

Shitet nga: ledio 23 Qer 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne rrugen don bosko mbas hotel ferrarit ne pallatin tid.Dyqani eshte 36 metra katror me te gjithe dokumentacionet e nevojshme dhe i gatshem per cdo lloj biznesi.Me nje prespektive shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim