Dyqan prej 350 m2 ne Tirane. SHITET ose JEPET M..

Shitet nga: FLOREN 23 Maj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OBJEKTI QE SHITET OSE JEPET ME QERA ESHTE NJE DYQAN.
SIPERFAQJA E DYQANIT ESHTE 350 m2
VENDNDODHJA E OBJEKTIT : TIRANE , SHESHI WILLSON, perballe POSTES nr .8
QELLIMI I PERDORIMIT: DYQANI ESHTE I PERSHTATSHEM PER NJE SHUMELLOJSHMERI AKTIVITETESH.
PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI NE NUMRIN E DHENE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim