Dyqan prej 35 m2 ne Tirane

Shitet nga: dritan 18 Krr 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
DYQAN ME QERA TEK ASTIRI UNAZA E RE OSE PER TER SHITUR
35 METRA ME BANJO BRENDA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim