Dyqan prej 33m2 ne Tirane

Shitet nga: Aci 12 Nën 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan me hipoteke ne oborrin e Pallateve Agimi, hyrja tek tuneli i Ami Event ose tek Farmacia Greke, pallati i ri 11 katesh.
Ambjenti eshte i pershtatshem per : dyqan, magazine, market, parukeri, zyre etj.
Siperfaqja eshte 33 m2 : 8.25 m i gjate, 4 m i gjere dhe 4 m i larte + banje.
Gjithashtu ka uje dhe drita 24 ore.

Cmimi 2500 Euro / m2

Cel : +355664066116
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim