Dyqan prej 32 m2 ne Tirane

Shitet nga: privat 28 Gsh 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan tek komuna parisit tek eleonora me hipotek fasad xhami I pershtatshem per cdo lloj biznesi 32metra.25000€i pa diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim