Dyqan prej 30m2 ne Tirane

Shitet nga: Erald 30 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
DYQAN 30 M2
KATI PAR
AKTUALISHT MINIMARKET
CMIMI 2600 EURO M2
ZONA VLERESOET MBI 300 E/M2
ADRESA MBRAPA UNIVERSITETI UFO TIRANE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim