Dyqan prej 28m2 ne Tirane

Shitet nga: Violeta 14 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Adresa: Qytet studenti
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 28 m2 te shkolla “Osman Myderizi “ (Ish Labinoti ), me verande , eshte i pershtatshem per cdolloj aktiviteti. Kati I pare I nje pallati 5-katesh . Me hipoteke .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim