Dyqan prej 25 m2 ne Tirane

Shitet nga: dyqani 24 Nën 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 500 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes ambient prej 25m2, rregulluar ne menyre bashkekohore, ose nderrohet, ose kerkohen berbere parukier ose parukiere punojne me perqindje, por serioz dhe afat gjate.
Dyqani ndodhet ne unazen e re, mbas alfa bank, ne rruge kryesore, shum te populluar, por eshte poshte kuotes 0.00.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim