Dyqan prej 25 m2 ne Tirane

Shitet nga: niti 27 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose nderrohet dyqan ke unaza re pran lokali universit. Dyqani eshte 25m2 cmimi 1000.m2 ose nderrohet me makin apo hyrje flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim