Dyqan prej 20m2 ne Tirane

Shitet nga: orges 29 Nën 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Rr. "Myslym Shyri" mbrapa shkolles demokracia, dyqan 20m². Me hipoteke i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Aktualisht me qera (parukeri), shitet, 1.500 Euro/m2,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim