Dyqan prej 12m2 ne Tirane

Shitet nga: aurel 30 Sht 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitete ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medrese ndryshe i quajtur tregu industrial...kushte te favorshme per biznesin tuaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim