Dyqan prej 12m2 ne Tiranë

Shitet nga: aurel 25 Krr 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medreses ose ndryshe i quajtur tregu industria
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim