Dyqan prej 12m2 ne Tiranë

Shitet nga: aurel 16 Krr 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut industrial ose i njohur ndryshe tregu medreses rruga 5 maj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim