Dyqan prej 12m2 ne Tiranë

Shitet nga: aurel 21 Qer 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 benda tregut industrial ose ndryshe i njjohur si tregu medreses rrugaa 5 maji
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim