Dyqan prej 118m2 ne Tirane

Shitet nga: Gjin 10 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
100 metra tek Rruga “JORDAN MISJA”. Ne qender te Tiranes. Kompleksi i mrekullueshem i banimit ngjitur me BURGUN 313 . Shes dyqan me siperfaqe 118m2, lartesia 4,3m2. Ka pozicion te shkelqyer ne kompleks me dyer hyrese ne 2 krahet e kompleksit. Me hipoteke. Mund te jepet dhe me qera me 6 euro/m2. Cmimi I shitjes 1800 euro/m2.
Cel. 0682190538/// 0684675650
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim