Dyqan per shitje ne rruge kryesore.Stc Trenit.

Shitet nga: erald 30 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambjenti ndodhet ne nje zone te mire dhe te frekuentuar, prane Arkives/stc trenit, me pamje nga rruga kryesore, me hipoteke, fasade xhami nga rruga kryesore, hapesira holl. Shitet poshte cmimit te tregut. Me qera aktualisht 1000 euro/muaj. Siperfaqja 139 m2, cmimi 250000 euro.

0672049600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim