Dyqan ne unazen e Re

Shitet nga: Dyqan 06 Dhj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan prej 25m2, eshte mbrapa Alfa Bank, por ne rruge kryesore, eshte nen kuoten 0.00, jane bere punine moderne.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim