Dyqan ne unaze tek 21 dhjetori

Shitet nga: shaqir 13 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne unaze tek 21 dhjetori 57m katror dhe 100 metra ne rruge kryesore 4.000 euro m katror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim