Dyqan ne Tirane

Shitet nga: nxh shpk 02 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani 54m me ipotek te fresku
28000euro i disk mundesi ndrimi
me foristrad 2010 e lart cmim deri 17000e
cel 0674865441 0692399684
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim