Dyqan ne Tirane

Shitet nga: ledio 22 Nën 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 36 metra katrore ne rrugen Don Bosko prane hotel Ferrari.Dyqani eshte i hipotekuar dhe i gatshem per pune.Mund te nderrohet dhe me shtepi ne Tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim