Dyqan ne Tirane

Shitet nga: oni 01 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

59 400 EUR   66 000 EUR

Adresa: Yzberisht
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan me hipoteke 60m. Fasade xhami 50%.
Ndodhet perballe karburant alpet pallati Pitagora.
Cmimi 59400 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim