Dyqan ne Tirane

Shitet nga: aurel 19 Qer 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet ose jepet me qera dyqani brenda tregut te industrial ose ndryshe i njohur tregu medreses
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim