Dyqan ne Tirane

Shitet nga: dyqan 19 Dhj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

195 000 EUR   220 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan ekzistues me dokumenta te regullta me certifikate pronesie dyqani eshte 2 kate nga 17 metra katror,aktiviteti eshte i hapur nga viti 1994 akoma ne gjendje pune, 195 000 euro i dikutushem.
mund te nderrohet me apartament plus diferencen.069 69 99 129/067 41 41 333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim