Dyqan ne Tirane

Shitet nga: Mitat 22 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHes dyqan ne pallat ter ri tek rruga e barrikatave tirane. Objekti esht 25 meter katror dhe i lart 4 metra me tualet dhe hyrje private përshtatshëm per tu ndar sipas deshires. Ambienti esht i përshtatshëm per aktivitete si zyra pune, call center, ps3, parrukeri, market etj. Cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim