Dyqan ne Tirane

Shitet nga: Clirim 02 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Bisnesin
Shes Bisnesin
Shes Biznesin

Prane shkolles Don Bsko shitet aktiviteti (Dyqani Smart Shop)
Aktivitteti permban : Rimbushje elektronike per Voda fone ,Eagle,Digitalb,Tring,Plus,
LLotaria Kombetare,Gervisht dhe fito 6/39
Gjithashtu Rishitje te autorizuar nga ABCOM
Te gjitha llojet e cigareve me 2 Standa Winston
Gjithashtu brenda perfshihen edhe shitje Per Vere e kuqe dhe e bardhe dhe te gjitha llojet e pijeve alkolik
Te gjitha orendite jane prej druri dhe ato perfshihen ne cmim
Biznesi ka 8 muaj qe eshte hapur dhe ka nji ecuri te mire

Per me teper mund te me kontaktoni ne cel:0696906415
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim