Dyqan me qera te Komuna e Parisit

Shitet nga: Agron 09 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   27 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Tek Komuna e parisit rruga Merdar Shtylla , kullat Tirhino , kulla 'A' ngjitur me hyrjen e pallatit jepet me qera nje dyqan me sip 40 m + 25 m magazine i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti
Cmimi 27 000 leke
te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel ; 069 2276483

KLIKO LINKUN PER TE PARE VENDNDODHJEN ; https://www.google.com/maps/@41.3068732,19.806288,849a,20y,41.46t/data=!3m1!1e3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim